Ania z Bytomia

Po obejrzeniu profesjonalnego Video Kursu dla kobiet dowiedziałam się jak samodzielnie wykonac trwałą depilację nóg.

Cieszę się, że jest to naturalna i bezpieczna metoda . Stosując olej z krokosza muszę przyznac, że skóra moich nóg jest bardzo gładka. Po depilacji włoski odrosły mi po miesiącu, a wcześniej musiałam golic nogi raz w tygodniu.

Joanna D. Studio Fryzjerskie Olivia, Ruda Śląska

Będąc na spotkaniu "Między nami kobietami" nabyłam Videokurs Depilacja-Krokosz VIP. Wcześniej moja depilacja wyglądała w ten sposób, iż goliłam nogi maszynką jednorazową raz w tygodniu. U mnie musi być depilacja perfekcyjnie zrobiona. Od stycznia tego roku rozpoczęłam używać oleju z krokosza i depilację robię raz w miesiącu. Raz użyłam pasty cukrowej a teraz używam depilatora ponieważ włoski odrastają słabsze i jest ich mniej.

Opinia z forum www.babyboom.pl

"Odp: Olej z krokosza - naturalny, trwały depilator?"

"Temat trochę przedawniony, lecz może ktoś przeczyta.
Ja stosuję olej z krokosza korzystając z poradnika.
Poradnik nabyłam tutaj :Depilacja-Krokosz
Jestem zadowolona włosków coraz mniej i coraz więcej czasu i swobody :-)
Pozdrawiam"

Anulka

Witam Pani Aniu:)
Poradnik podoba mi się jest napisany krótko ale konkretnie na temat. Oleju jeszcze nie stosuje muszę zamówić przez internet. jak zacznę stosować to na pewno do Pani napisze:)

Dorota

Witaj Aniu !
Jestem szczęśliwą posiadaczką Twego poradnika.
Stosuję olej od pewnego czasu i muszę przyznać, że zauważam różnicę.
Skóra jest gładziutka i pojawiają się łyse placki...;-)
Hurra !

Pozdrawiam serdecznie...

Marysia

Olej z krokosza stosuję od 6 tygodni. Wcześniej miałam naprawdę problemy z włosami na nogach. Jeśli goliłam nogi, musiałam robić to co drugi dzień, a teraz wystarczy co 4-5 dni. Jeśli używałam depilatora, to już po 3 tygodniach musiałam powtarzać depilację. Nie wspomnę już jakie miałam podrażnienia.

A teraz, kiedy zastosowałam olej krokoszowy, po depilacji włoski odrosły mi dopiero po miesiącu, bardzo króciutkie i było ich bardzo mało. Mam mniej włosków i dużo wolniej rosną.

Olej krokoszowy działa łagodząco na moją skórę, to naprawdę bardzo fajna rzecz. Już nie mam takich problemów z włosami ani tych paskudnych podrażnień. Jeśli moje włoski będą znikać w takim tempie to wkrótce będę miała to całkowicie z głowy (a raczej z nóg :)).

Niesamowite, jak się cieszę, że skończył się ten koszmar.

Michał

Kupiłem olej krokoszowy dla mojej dziewczyny. Tylko raz ogoliła nogi i potem smarowała codziennie. Zauważyłem, że włoski jej odrosły dopiero po 2 tygodniach i tak śmiesznie, tylko w niektórych miejscach, tu troche włosów, tu znowu nic :)

Magda stwierdziła, że włoski dużo wolniej rosną. W dotyku bardzo przyjemna skóra po takim smarowaniu.